Black is Good!

Ahooj!

Vzhledem k tomu, že černou nosí snad každý, rozhodla jsem se vytvořit krátký wishlist o nejlepších kouskách v černé barvě, které by se líbily i mně!

Černá je i moje nejoblíbenější barva a obleču ji pokaždé, když nemám čas řešit, co si vezmu na sebe a jaká barevná kombinace se k sobě hodí nebo ne. All-black outfitem totiž nikdy nic nezkazíte, nicméně pokud chcete vyniknout i v černo-černé kombinaci, zaměřte se na zajímavé střihy a netypické materiály, jako je třeba krajka, kůže, nebo šifón. Dobře vypadají i transparetní rafinované průstřihy, které stále častěji vídám i na sportovních kolekcích.

Další výhoda černé barvy je, že můžete trochu přidat na doplňcích a make-upu a outfit nebude působit přeplácaně.

Tak snad něco vyberete!:)))

Pa,
E.

Hey everyone! 

Everyone wears black, so I decided to create a short wishlist with the best pieces I would even want to have! 

Black is my favorite color and I wear it every time, I don’t have time to think about what I’ll wear that day and what color combination is good or not. You can’t be wrong in an all-black outfit, however, if you want to be seen even in an all-black, focus on having a interesting pattern and atypical materials, such as lace, leather, or chiffon. The transparent parts and refined cut-outs look good as well and I keep seeing them in the sportswear more often. 

Another advantage of black color is that you can add more accessories & make-up than usual and your outfit still wouldn’t look too busy. 

Well I hope you like the same stuff as I do! 
Love, 
E.

Black wishlist1. link HERE!     2. link HERE!     3. link HERE!    4. link HERE!     5. link HERE!     6. link HERE!

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Black is Good!

 1. August 23, 2016 at 09:35

  Černá v mém šatníku bezkonkurenčně vede. Byly časy, kdy jsem tam neměla žádnou jinou barvu, naštěstí se to už trochu probarvilo. Ale v obchodech automaticky první beru do ruky černé věci, zvyk.

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 2. August 23, 2016 at 08:40

  Tak to vsechno vypada skvele! Ja cernou stejne tak naprosto zboznuju a kdybych si mela vybrat jednu barvu, kterou budu po zbytek zivota nosit, tak by to byla prave cerna! Me se nejvic zamlouva sukynka a adidasky. :D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.