Best Outfits of 2014

Fotor0310220342

Ahoooj pařmeni!

Vzhledem k tomu, že nám začíná nový rok, tak jsem chtěla hlavně PODĚKOVAT za tu úžasnou podporu ze všech stran, kterou jsem od vás všech v minulém roce měla a doufám, že jí bude minimálně stejně tolik v dalším roce. Od dubna 2014, kdy jsem blog založila, jsem se posunula o obrovský krok dopředu a to jen díky vám všem:)
Zejména bych chtěla poděkovat partnerům Zoot.cz, Answear.cz, Adidas, Adidas Originals, Baťa a taky mému trpělivému přítelovi/fotografovi a rodince:)

Takže prostě všem hezký nový rok, doufám, že jste se včera vyřádili a tady je pár nejlepších outfitů z roku 2014!

Který se vám líbí nejvíc?:) Nebo který naopak vůbec? Sem s kritikou!
E.
____________________________________________________________________

Heyyyyy!

I just wanted to THANK YOU for this amazing year and the support you all gave me. I had the best time taking care of my blog and shooting in these amazing clothes. Since April, there has been a huge progress just because of you, people. A special thanks goes to Zoot.cz, Answear.cz, Adidas, Adidas Originals, Baťa and my boyfriend (aka photographer) and family <3
Here’s a few  of the best outfits of 2014. Which one do you like the most? Or the least? :)

Love, 
E.

10617785_10204545461506028_1188066385_n

3491533_fotor0106165215555555

3499357_Fotor011015657

3501018_open-uri20140111-27141-1ucjlh

3510074_open-uri20140116-559-1ajv6l3

3512610_Fotor0115233226

3524854_Fotor0115232711

3570093_Fotor0215195629

3574465_Fotor0215200355

3624969_Fotor0310213955

3675810_Fotor0405235335

Fotor0301221549

3492377_Fotor0106234712

img_3227
Fotor0424154040

3783763_IMG_8975

3733006_IMG_8234

Fotor080795324

3917630_Fotor0725232112

3702357_Fotor04181144

3581443_3479613_Fotor1230225346

3518366_Fotor0115225732

3509030_open-uri20140115-9714-142rc0n

Fotor0810140530

Fotor0824180326

3516119_img_1761g

Fotor0830122953

Fotor090400653

Fotor091702758

Fotor091919137

Fotor0916191046

Fotor0929113043

Fotor0929225234

Fotor093000848

Fotor01013172156

Fotor01019231554

Fotor0102022076

Fotor0102613754

FotorCreatedj

FotorCreatedhh

4136275_Fotor01025234644

FotorCreatedllll

FotorCreatekjd

FotorCreatjhed

gdrdt<3

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  14 comments for “Best Outfits of 2014

  1. January 1, 2015 at 21:12

    Všechny tvoje outfity jsou naprosto úžasný! :) A ten růžovej kabát je dokonalej ♥ Tobě taky krásný nový rok! :)

    Lovely imperfections

  2. January 1, 2015 at 23:51

    Máš skvělý vkus! Opravdu krásne outfity..

  3. Nikola Velebilová
    January 2, 2015 at 13:38

    Musím souhlasit s holkama :) chtěla jsem vybrat nějaký z outfitů, ale u každého jsem si říkala: Joo ten je hezký, ne tak napíšu tenhle… tak asi všechny =D Jsi kočka a slušíTi snad vše ;) At se Ti v novém roce moc daří a jsi spokojená!

    • January 2, 2015 at 15:14

      Nikolko, děkuju moc v první řadě za pochvalu outfitů, jsem strašně moc ráda, že se ti líbí všechny :))) A v druhé řadě také přeju všechno nejlepší do nového roku! <3

  4. Diana
    January 2, 2015 at 19:11

    Nedá sa vybrať jeden outfit, všetky sú super, a asi polovica je NAJLEPŠÍCH. Napríklad tie sivé dlhé šaty s rifľovou bundičkou a Converskami ♥♥♥ to je láska!
    A celkovo si veeľmi sympatická (a super pekný úsmev máš), keep doin´!:)

    • January 2, 2015 at 19:42

      Jů, děkuju Diano! Toho si moc moc moc vážím!:) Škoda, že se nedaj nosit teď v zimě:)))) <3

  5. January 3, 2015 at 10:23

    Chtěla jsem napsat, který se mi líbí nejvíc, ale je jich strašně moc, jsi krásná :))

    • January 3, 2015 at 10:35

      Je jich moc, měla jsem jich dát míň, to je pravda :D ale i tak děkujiiiii! :))) <3

  6. January 5, 2015 at 22:11

    líbí se mi snad všechny, tvoje outfity mě baví :)) jen tak dál! :)

  7. Barbs
    January 7, 2015 at 07:55

    Ach….ja ta zeriem

Leave a Reply