Aquaworld Resort Budapest

Elite Bloggers – Content marketing

Ahooooj!

Nikdy by mě nenapadlo, že cestování je náročný. Ale po těch několika náročných cestách jsem byla tak vyřízená, že jsem hledala nějakou únikovku, kde bych odpočinula a alespoň dva dny nemusela absolutně nic dělat. O to víc mě potěšilo, když mi přišel email z Aquaworld Resort Budapešť, jestli bych nechtěla na dva dny přijet a odpočinout si u nich. Taková náhoda?! Okamžitě jsem nabídku přijala a o pár dní později už jsem si to s mamkou, která na tom byla s odpočinkem podobně, štrádovala do Budapešti celá natěšená.

Možná už jste o tomhle resortu někdy slyšeli, ale mají největší aquapark ve střední Evropě, ale co bylo pro mě ještě důležitější, mají snad to největší spa & wellness, kve kterém jsem kdy byla. Takže kromě tobogánů, na kterých jsem naposledy byla jako dítě, jsem nevynechala sauny (kterých tu mají nespočet druhů), páru, bazény, ale byla jsem i na skvělé hodinové thajské masáži, která mě probrala zpátky do života.

Protože se ale samozřejmě nevydržím ani já, ani mamka celý den válet, tak jsme v pauzách mezi odpočinkem vyrážely do města na pár nejznámějších památek.

No, sami koukněte na fotky, jak jsme si to užily! :)))) A co vy? Znáte Aquaresort? Byli jste tam někdy?:)

E.

Hey guys! 

I would have never thought that traveling was so exhausting. But after several longer trips, I was so dead that I was looking for some kind of an escape, where I could relax and didn’t have to do anything at least for two days. I was more than happy to receive an email from Aquaworld Resort Budapest inviting me to relax for two days. Coincidence?! I don’t think so. I accepted the offer right away and a few days later I packed the car, picked up my mom, who felt the same about some rest, and hit the road to Budapest. 

You may have heard about this resort, it’s the largest aquapark in Central Europe, but what was even more important to me, they have the biggest spa & wellness I’ve ever seen. So, apart from the water slides that I last did as a kid, I couldn’t miss the saunas (there are several different types of saunas), steam rooms, swimming pools, but I also enjoyed a wonderful Thai massage that brought me back to life.

Thanks to our hyperactivity, we couldn’t just stay at one place for two and a half says, we hit the city a few times as well, so I showed my mom the best places, which I visited just a month ago with Martin. 

Well, to give you a better picture about how much we enjoyed this little trip, take a look at the pics. And what about you guys? Do you know Aquaresort Budapest? Have you ever been there? :)

E.Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Aquaworld Resort Budapest

 1. Michelle
  July 3, 2018 at 10:19

  Eliško, vypadá to hrozně super! :)

  https://cakovamichelle.blogspot.com

 2. Ilona
  July 3, 2018 at 09:18

  Eliško díky za tip, koukala jsem na jejich web, ale moc to nechápu – musím být ubytovaná, abych do komplexu mohla? Nebo se dá přijet jen na “koupání” a pak jet pryč, bez přespání? Děkuju.

 3. Petra
  July 2, 2018 at 10:21

  Ahoj Eliško, chtěla bych se zeptat, kde bereš inspiraci, kam v dané zemi vyrazit? Chystáme se na Madagaskar a Mauricius a ráda bych si připravila něco bez tištěného průvodce. Díky

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.