#AdidasRunnersPrague Launch

_Z0A1268

Ahooj!

Minulý týden jsem vás všechny přes facebook zvala na Adidas Runners Prague Launch, kterého jsem se tentokrát také zúčastnila a teď vám přináším detailní report, jak vlastně akce probíhala.

Jednalo se o výběh po Praze po jedné z tras. Na výběr bylo 5, 8 nebo 10+ km. Včera jsem ještě pořád cítila nohy po sobotním Spartan závodě, takže jsem si sucharsky vybrala pouze pětikilometrovou trať. Začátek byl v 18:00 v Adidasu na Příkopech, kde se dalo převléknout a odložit tašky, které byly potom převezeny do cíle trasy. Ještě před výběhem si každý z nás mohl vypůjčit na otestování tenisky s Boost technologií. Já už jedny Pure Boosty mám (mrkněte na ně TADY), takže jsem běžela ve svých.

Po startu se ještě naše skupinka rozdělila na rychlé a pomalejší běžce, takže abych zase nebyla úplný lempl, zvolila jsem tu rychlejší.

Skvělé bylo to, že byl běh prokládán cvičením, a to jsem byla ve svém živlu. Když náš běžecký trenér ještě zjistil, že jsem fitness trenér, dal mi pořádně zabrat. Dělali jsme dřepy, výpady, cviky na ruce, výskoky a mimo jiné běhali i Letenské schody.

Nakonec jsme uběhli skoro 8 kilometrů, což bylo příjemné překvapení na konci:)

Doběhli jsme do Jatek, kde se konala i afterparty se spoustou jídla a pití a kde se zároveň vyhlašovaly i soutěže o trénink s trenérem nebo jeden pár Boostů.

Kdyby měl někdo zájem, tyhle výběhy se konají každé úterý v 18:00. Je tam skvělá parta trenéru, se kterými je neskutečná sranda, takže určitě doporučuji vyzkoušet. A výběhy jsou samozřejmě free! :) Veškeré info o výběhách najdete na Facebookové stránce Adidas Runners Prague.

Tak doufám, že se tam příště s někým z vás potkám! :)
E.

Hi runners!

Last week I invited you guys via Facebook to the Adidas Runners Prague Launch, which I also attended this time and now I’m bringing you a detailed report, how it all looked like.

It was a run through Prague, where everyone could choose 5, 8 or 10+ km. Yesterday I still felt the legs after Saturday’s Spartan race, so I cowardly chose only five-kilometer track. The start was at 6pm in the Adidas store Na Prikopech, where we also could change and leave our stuff, which was then  transported to finish of the run. Also everyone could borrow a pair of shoes with the Boost technology to test them. I already got one pair of Pure Boosts (check them out HERE), so I ran in these.
After the start, yet our group was divided into fast and slow runners, so I in order not to be a total loafer, I chose the faster group. 
The best thing about this run was that it was interspersed with exercises, so that was really my kind of a thing. When our running coach found that I was a fitness trainer, he gave me a really hard time, hahaha:) We did squats, lunges, arms exercises, jumps and we even ran up the Letna stairs.
At the end of the run, we found out, that we ran nearly eight kilometers, which was a pleasant surprise, haha:)
We ended up in the Jatka bar, where the afterparty with a lot of food and drinks was held. Also there were contests and you could win a private session with a professional trainer or a pair of Boosts!
If someone is interested, these runs are held every Tuesday at 6pm. There’s a great bunch of coaches which are so much fun, so I definitely recommend you to try it. And these runs are of course free! :)

You’ll find everything necessary on Adidas Runners Prague Facebook page.

I hope I’ll see you there some time!
E.

_Z0A1 _Z0A1274_Z0A1288
_Z0A1441_Z0A1431_Z0A1295_Z0A1528
_Z0A1849_Z0A1841_Z0A1694_Z0A1624_Z0A1591_Z0A1558

_Z0A1931

 

_Z0A2260_Z0A2226_Z0A2204_Z0A2173_Z0A2077

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “#AdidasRunnersPrague Launch

  1. Viki C.
    April 30, 2016 at 21:18

    Super fotky. :)
    Victoria’s secrets

  2. Markéta
    April 28, 2016 at 20:28

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.